. . .

Echipa

Va prezentam frumoasa si curajoasa echipa WAHM!
-Asociatia Work At Home Moms-
www.wahm.ro
Work At Home Moms Romania
contact@wahm.ro
GRAFICA: Ligia Bichiri, Bouquet du Chocolat by Ligia Bichiri

 

I. MEMBRI FONDATORI AI ASOCIATIEI WORK AT HOME MOMS:

*PRESEDINTE WAHM:

>>Elena Gorun:
“Sunt mama lui Vlad, sociolog, iar crezul meu implinit este Asociatia Work At Home Moms.”
contact@wahm.ro

 

*VICEPRESEDINTE WAHM:

 >>Vasile Gorun

 

*SECRETAR:

>>Angela Ivan

 

II. DEPARTAMENTUL DE GRAFICA WAHM:

>>Cristina RopotanDesigner grafic – contact@imaginepeople.ro

“Sunt mama lui Matei, mandra WAHM, graphic designer, artist vizual, fotograf. Proiectul meu este imagine people – friendly advertising”

 

>>Valeria CsaftariGraphic designer voluntar:

“Buna, sunt Valeria si am o fiica de 13 ani, impreuna cu care am pus bazele proiectului nostru de suflet, Atelierul Alexandra.”

 

III.ECHIPE :

*BAIA MARE:

>>Agnes Marchis – coordonatoare activitati WAHM Baia Mare

“Ma simt cu adevarat implinita de cand Daria si Mihai au ales sa le fiu mama. As putea face multe lucruri, sunt traducator de profesie, dar am ales sa infiintez si sa dezvolt o afacere in functie de noile nevoi ale familiei mele: un magazin online cu produse bio. Imi gestionez timpul astfel incat sa existe un echilibru in tot ceea ce fac, iar statutul de wahm ma defineste cel mai bine.”
agnes.marchis@wahm.ro
Miria
Grup facebook WAHM BAIA MARE

 

>>Anamaria Budai – admin voluntar pe grup Baia Mare

“Sunt Anamaria, in ordine cronologica sunt: fiica, sociolog, om de HR, sotie si in prezent mama de 2 pui: Matei 4 ani, Citim cu drag. Dupa ce am devenit mama mi-am dorit mult sa lucrez de acasa, cand eram angajata admiram organizarea din compania in care lucram, si visam sa am intr-o zi afacerea mea. Citim cu drag s-a nascut din nevoia de a avea un “job” de acasa si din dragostea noastra pentru carti. In prezent vand carti pe facebook pe pagina: https://www.facebook.com/citimcudrag/ si mai vand la targuri. Cartile noastre sunt carti educatie pentru copii in engleza si romana, carti care noua ne plac, in care noi credem, tin foarte mult la acest aspect; si, mai nou, ma pasioneaza si cartile de colorat pentru adulti, sunt o sursa de inspiratie, ador sa colorez, imi da o stare de meditatie, de conectare cu mine.

Alaturi de WAHM am derulat proiecte frumoase: targuri, prezentarea de moda, seminarii pe tema legalizarii/infiintarii unei afaceri. In WAHM am cunoscut alte mame puternice si curajoase care au pornit pe un drum nou. Impreuna suntem o echipa puternica, ne sprijinim, ne incurajam si mai ales invatam impreuna.”
Citim cu drag
Grup facebook WAHM BAIA MARE

 

>>Nicoleta Muresan – moderator voluntar pe grup Baia Mare
“Buna! Sunt Nicoleta, am 30 de ani, sunt mama de Ema Nicole 2 ani si 5 luni si de Happy The Dog de 3 ani si 3 luni :)) si impreuna cu ei, ma bucur de o viata de WAHM si dezvoltam afacerea familiei cu uleiuri presate la rece produse de noi. Grupul Wahm pentru mine inseamna: iubire, pasiune, dedicatie, provocari, intrajutorare, vorbe bune spune la momentul potrivit, relatii de prietenie, socializare, business, informare. Ma bucur sa fac parte dintre voi si oricand aveti nevoie de ceva cu care va pot ajuta, cu drag, usa Facebook-ului sau a telefonului meu sunt deschise pentru voi!”

Ulei presat la rece
Grup facebook WAHM BAIA MARE

 

*RAMNICU VALCEA:

>>Adina Cutelecu – coordonatoare activitati WAHM Ramnicu Valcea, voluntar
“Sunt Adina, mama a trei copii – un baiat de 7 ani si doua fetite de 5 ani.
Am inceput sa lucrez de acasa ca organizator USBORNE in urma cu 3 ani, cand am iesit din concediul de crestere a copiilor.
Imi place sa citesc, sa invat, sa descopar lucruri noi.”
adina.cutelecu@wahm.ro
Micul cititor
Grup facebook WAHM Ramnicu Valcea

 

*Ana Vaduva – coordonator si responsabil situatie voluntari – ana.vaduva@wahm.ro
*Andra Todirita – purtator de cuvant – andra.todirita@wahm.ro

*Diana Campean – Reprezentant CLUJ- diana.campean@wahm.ro

Grup facebook Work At Home Moms Cluj

*Olivia Grigore – Reprezentant CONSTANTA – olivia.grigore@wahm.ro

Grup facebook Work At Home Moms Constanta

*Loredana Onilov – Reprezentant BUCURESTI – loredana.onilov@wahm.ro

Grup facebook Work At Home Moms Romania

*Karola Ionita – Reprezentant TIMISOARA – karola.ionita@wahm.ro

Grup facebook Work At Home Moms Timisoara

*Carmen Alexa – Reprezentant ORADEA – carmen.david@wahm.ro

Grup facebook Work At Home Moms Oradea

*Ana Maria Gherca – Reprezentant IASI – anamaria.gherca@wahm.ro

Grup facebook Work At Home Moms Iasi

*Oana Pintilie – Reprezentant TG. MURES – oana.pintilie@wahm.ro

Grup facebook Work At Home Moms Tg. Mures

*Cristina Cioban – Reprezentant ARAD – cristina.cioban@wahm.ro

Grup facebook: Work At Home Moms Arad

*Viorica Baican – Reprezentant GALATI – viorica.baican@wahm.ro

Grup facebook: Work At Home Moms Galati

*Irina Mitrofan – Reprezentant PIATRA NEAMT – irina.mitrofan@wahm.ro

Grup facebook: Work At Home Moms Piatra Neamt

*Shirina Stefanescu – Avocat – shirina@legalway.ro

*Luiza Radu – Contabil – luiza.radu@smartadvisors.ro

*Anca Spiridon – Responsabil PR – anca.spiridon@wahm.ro

*Cristina Iliescu – Consultanta finantari – cristina.iliescu@wahm.ro

*Alina Smarandache – Responsabil administrativ – alina.smarandache@wahm.ro

IV. Colaboratori implicati pe proiect:

*Irina Popescu – consultanta fiscala – irina.popescu@wahm.ro

*Luana Arapu – consultanta contabila – luana.arapu@wahm.ro

*Florina Badea – consultanta Branding Personal- florinabadea@gmail.com

*Livia Caciuloiu – consiliere psihologica – livia.caciuloiu@psihomedeor.ro

*Gabriela Ciocan – consultanta marketing – gabrielaciocan1983@gmail.com

VI. Mame care se implica voluntar pe proiect, in cadrul comunitatii WAHM:

*Alina von Burca – centralizare si gestionare proiecte initiate de mamele din comunitatea WAHM

*Andreea Mihela Sandu – networking, promovare mame din cadrul comunitatii, responsabila apel “Cercul prieteniei”

*Ramona Nastase Anastasiu – gestionare grup facebook: Work At Home Moms Diaspora, redactor

*Adela Maria Porumbel – sprijin in organizarea evenimentelor destinate publicului larg

*Dana Codori – gestionare grup facebook: Work At Home Moms Diaspora

*Rusu Ionela – gestionare grup facebook: Work At Home Moms Diaspora

*Bianca David – centralizare informatii utile mamelor din comunitatea WAHM

*Corina Banaru – ajutor in gestionarea grupului Work At Home Moms Constanta

*Andreea Anghelescu –  ajutor in gestionarea grupului Work At Home Moms Constanta

*Alina Osiac – administrator grup Work At Home Moms Romania

*Florina Florea – administrator grup – Work At Home Moms Romania

*Lavinia Caluian – centralizare oportunitati de dezvoltare pentru Asociatia Work At Home Moms

*Simona Simonica – centralizare informatii proiect Mama StartUp

*Cristina Antonica – responsabila apel Cos Cadou lunar

Asociatia Work At Home Moms ofera periodic beneficii persoanelor implicate in acest demers: colaboratori, parteneri, sponsori, voluntari, mame din segment vulnerabil.

Aceste beneficii pot consta in functie de posibilitati in: locuri la targuri, gratuitati si invitatii la evenimente, reduceri la produse WAHM, reduceri la initiative WAHM, instrumentele de promovare oferite gratuit sau cu reducere etc.