Echipa

I. Fondatori:

*Elena Gorun, Presedinte – contact@wahm.ro

*Marian Gorun, Co-fondator – contact@wahm.ro


II. Membrii fondatori:

*Elena Gorun, Presedinte – contact@wahm.ro

*Vasile Gorun – vicepresedinte

*Angela Ivan – secretar


III. Colaboratori permanenti:

*Cristina Ropotan – Designer grafic – contact@imaginepeople.ro

*Shirina Stefanescu – Avocat – shirina@legalway.ro

*Luiza Radu – Contabil – luiza.radu@smartadvisors.ro

*Ana Ene – Responsabil PR – ana.ene@wahm.ro

*Cristina Iliescu – Consultanta finantari – cristina.iliescu@wahm.ro

*Crina Cranta – Fundraising – crina.cranta@gmail.com

*Alina Smarandache – Responsabil administrativ – alina.smarandache@wahm.ro


 IV. Colaboratori implicati pe proiect:

*Irina Popescu – consultanta fiscala – irina.popescu@wahm.ro

*Luana Arapu – consultanta contabila – luana.arapu@wahm.ro

 *Florina Badeaconsultanta Branding Personal– florinabadea@gmail.com

*Livia Caciuloiu – consiliere psihologica – livia.caciuloiu@psihomedeor.ro

*Gabriela Ciocan – consultanta marketing – gabrielaciocan1983@gmail.com


V.Coordonatori activitati:

*Ana Vaduva – coordonator si responsabil situatie voluntari – ana.vaduva@wahm.ro

*Andra Todirita – purtator de cuvant – andra.todirita@wahm.ro

*Diana Campean – Reprezentant CLUJ– diana.campean@wahm.ro

Grup facebook Work At Home Moms Cluj

 *Olivia Grigore – Reprezentant CONSTANTA – olivia.grigore@wahm.ro

Grup facebook Work At Home Moms Constanta

 *Loredana Onilov – Reprezentant BUCURESTI – loredana.onilov@wahm.ro

Grup facebook Work At Home Moms Romania

*Karola Ionita – Reprezentant TIMISOARA – karola.ionita@wahm.ro

Grup facebook Work At Home Moms Timisoara

*Carmen Alexa – Reprezentant ORADEA – carmen.david@wahm.ro

Grup facebook Work At Home Moms Oradea

*Anamaria Budai – Reprezentant BAIA MARE – anamaria.budai@wahm.ro

Grup facebook Work At Home Moms Baia Mare

*Ana Maria Gherca – Reprezentant IASI – anamaria.gherca@wahm.ro

Grup facebook Work At Home Moms Iasi

*Oana Pintilie – Reprezentant TG. MURES – oana.pintilie@wahm.ro

Grup facebook Work At Home Moms Tg. Mures

*Cristina Cioban – Reprezentant ARAD – cristina.cioban@wahm.ro

Grup facebook: Work At Home Moms Arad

*Viorica Baican – Reprezentant GALATI – viorica.baican@wahm.ro

Grup facebook: Work At Home Moms Galati

*Irina Mitrofan – Reprezentant PIATRA NEAMT – irina.mitrofan@wahm.ro

Grup facebook: Work At Home Moms Piatra Neamt

 


VI. Mame care se implica voluntar pe proiect, in cadrul comunitatii WAHM:

*Alina von Burcacentralizare si gestionare proiecte initiate de mamele din comunitatea WAHM

*Andreea Mihela Sandunetworking, promovare mame din cadrul comunitatii, responsabila apel „Cercul prieteniei”

*Ramona Nastase Anastasiugestionare grup facebook: Work At Home Moms Diaspora, redactor 

*Adela Maria Porumbel – sprijin in organizarea evenimentelor destinate publicului larg

*Dana Codori – gestionare grup facebook: Work At Home Moms Diaspora 

*Rusu Ionela – gestionare grup facebook: Work At Home Moms Diaspora 

*Bianca Davidcentralizare informatii utile mamelor din comunitatea WAHM

*Corina Banaru ajutor in gestionarea grupului Work At Home Moms Constanta

*Andreea Anghelescu –  ajutor in gestionarea grupului Work At Home Moms Constanta

*Alina Osiacadministrator grup Work At Home Moms Romania

*Florina Floreaadministrator grup – Work At Home Moms Romania

*Lavinia Caluiancentralizare oportunitati de dezvoltare pentru Asociatia Work At Home Moms

*Simona Simonica centralizare informatii proiect Mama StartUp

*Cristina Antonica – responsabila apel Cos Cadou lunar

 

Asociatia Work At Home Moms ofera periodic beneficii persoanelor implicate in acest demers: colaboratori, parteneri, sponsori, voluntari, mame din segment vulnerabil.

Aceste beneficii pot consta in functie de posibilitati in: locuri la targuri, gratuitati si invitatii la evenimente, reduceri la produse WAHM, reduceri la initiative WAHM, instrumentele de promovare oferite gratuit sau cu reducere etc.