. . .

Orașe

*Diana Campean – Reprezentant CLUJ– diana.campean@wahm.ro

Grup facebook Work At Home Moms Cluj

 *Olivia Grigore – Reprezentant CONSTANTA, GALATI – olivia.grigore@wahm.ro

Grup facebook Work At Home Moms Constanta

Grup facebook: Work At Home Moms Galati

Grup facebook Work At Home Moms Romania

*Karola Ionita – Reprezentant TIMISOARA, ORADEA, BACAU – karola.ionita@wahm.ro

Grup facebook Work At Home Moms Timisoara

Grup facebook Work At Home Moms Oradea

Grup facebook Work At Home Moms Bacau

*Agnes Marchis – Reprezentant BAIA MARE – agnes.marchis@wahm.ro

Grup facebook Work At Home Moms Baia Mare

*Ana Maria Gherca – Reprezentant IASI – anamaria.gherca@wahm.ro

Grup facebook Work At Home Moms Iasi

Grup facebook Work At Home Moms Tg. Mures

*Cristina Cioban – Reprezentant ARAD – cristina.cioban@wahm.ro

Grup facebook: Work At Home Moms Arad

 

*Irina Mitrofan – Reprezentant PIATRA NEAMT – irina.mitrofan@wahm.ro

Grup facebook: Work At Home Moms Piatra Neamt

*Agnes Marchis – Reprezentant SUCEAVA – agnes.marchis@wahm.ro

Grup facebook: Work At Home Moms Suceava

*Simona Suciu – Reprezentant BACAU – simona.suciu@wahm.ro

Grup facebook Work At Home Moms Bacau